Ubercart Terms of Service (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Anonymous
az: Anonim
