Ubercart Terms of Service (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Anonymous
be: Ананім
