Ubercart Terms of Service (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Checkout
he: לרכישה

en: Cart
he: סל קניות

en: Order: Product
he: הזמנה: מוצר
