Ubercart Terms of Service (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Anonymous
hy: Անանուն
