Ubercart Terms of Service (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Anonymous
id: Anonim

en: Cart
id: Keranjang
