Ubercart Terms of Service (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Anonymous
ka: ანონიმური
