Ubercart Terms of Service (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Node display
pl: Wyświetlanie węzła

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Checkout
pl: Realizacja zamówienia

en: Cart
pl: Koszyk

en: by @user
pl: przez @user

en: Order: Product
pl: Zamówienie: Produkt

en: I agree with the terms above
pl: Akceptuję powyższe warunki

en: I agree with the !tos
pl: Akceptuję !tos
