Ubercart Terms of Service (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: Node display
pt: Exibição do nó

en: Anonymous
pt: Anónimo

en: Checkout
pt: Confirmar

en: Cart
pt: Carrinho

en: by @user
pt: por @user

en: Autocomplete of nodes
pt: Completar automaticamente os nós
