Ubercart Terms of Service (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Checkout
sk: Pokladňa

en: Cart
sk: Košík

en: Order: Product
sk: Objednávka: Produkt

en: Order has a product of a particular class
sk: Objednávka obsahuje produkt určitej triedy

en: Product class
sk: Trieda produktu
