Ubercart Terms of Service (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Cart
th: ตะกร้า
