Ubercart Terms of Service (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Checkout
tr: Kasa

en: Cart
tr: Sepet

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: by @user
tr: @user tarafından

en: Order: Product
tr: Sipariş: Ürün

en: I agree with the terms above
tr: Yukarıdaki sözleşme koşullarını kabul ediyorum.
