Ubercart Tiny Cart Block (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Center
ar: المركز

en: Checkout
ar: الأداء

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: View cart
ar: مشاهدة السلة
