Ubercart Tiny Cart Block (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Center
ca: Centre

en: Checkout
ca: Passa per caixa

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Shopping cart
ca: Carretó de la compra

en: View cart
ca: Mostra el carretó
