Ubercart Tiny Cart Block (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Center
de: Zentriert

en: Checkout
de: Zur Kasse

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Shopping cart
de: Warenkorb

en: View cart
de: Warenkorb anzeigen

en: Click title to display cart contents.
de: Klicken um den Inhalt des Warenkorbs anzuzeigen.

en: <span class="num-items">1</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
de[0]: <span class="num-items">1</span> Element
de[1]: <span class="num-items">@count</span> Elemente
