Ubercart Tiny Cart Block (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Center
fa: وسط

en: Checkout
fa: تکمیل سفارش

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Shopping cart
fa: سبد خرید

en: Ubercart - extra
fa: آبرکارت - اضافی

en: View cart
fa: مشاهده سبد خرید
