Ubercart Tiny Cart Block (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Center
hu: Középen

en: Checkout
hu: Pénztár

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Shopping cart
hu: Kosár

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: View cart
hu: Kosár megtekintése

en: Click title to display cart contents.
hu: A címre kattintva megjelenik a kosár tartalma.

en: <span class="num-items">1</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
hu[0]: <span class="num-items">1</span> tétel
hu[1]: <span class="num-items">@count</span> tétel
