Ubercart Tiny Cart Block (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Center
id: Tengah

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Shopping cart
id: Keranjang belanja

en: View cart
id: Tampilkan keranjang
