Ubercart Tiny Cart Block (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Center
it: Centro

en: Checkout
it: Vai alla cassa

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Shopping cart
it: Carrello

en: View cart
it: Vedi carrello

en: Click title to display cart contents.
it: Titolo usato per visualizzare i contenuti del carrello.
