Ubercart Tiny Cart Block (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Checkout
nl: Afrekenen

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Shopping cart
nl: Winkelwagen

en: View cart
nl: Winkelwagen bekijken

en: Click title to display cart contents.
nl: Klik op de titel om de inhoud van de winkelwagen weer te geven.
