Ubercart Tiny Cart Block (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Center
ru: Центр

en: Checkout
ru: Оформление заказа

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Shopping cart
ru: Корзина

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: View cart
ru: Открыть корзину

en: Click title to display cart contents.
ru: Нажмите на заголовок для отображения содержимого корзины.

en: <span class="num-items">1</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
ru[0]: <span class="num-items">1</span> товар
ru[1]: <span class="num-items">@count</span> товара
ru[2]: <span class="num-items">@count</span> товаров
