Ubercart Tiny Cart Block (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Center
tr: Merkez

en: Checkout
tr: Kasa

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Shopping cart
tr: Alışveriş sepeti

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: View cart
tr: Sepeti görüntüle

en: Click title to display cart contents.
tr: Sepet içeriğini görüntülemek için başlığı tıklayın.
