Ubercart Tiny Cart Block (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Center
uk: По центру

en: Checkout
uk: Оформлення

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Shopping cart
uk: Кошик

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра

en: View cart
uk: Переглянути кошик

en: Click title to display cart contents.
uk: Кликніть по заголовкові для відображення вмісту кошика.

en: <span class="num-items">1</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
uk[0]: <span class="num-items">1</span> товар
uk[1]: <span class="num-items">@count</span> товари
uk[2]: <span class="num-items">@count</span> товарів
