Ubercart Tiny Cart Block (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Center
vi: Giữa

en: Checkout
vi: Thanh toán

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Shopping cart
vi: Giỏ hàng

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng

en: View cart
vi: Xem giỏ hàng

en: Click title to display cart contents.
vi: Nhấn vào tiêu đề để hiện nội dung giỏ hàng.

en: <span class="num-items">1</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
vi[0]: <span class="num-items">@count</span> Sản phẩm
