Ubercart Tiny Cart Block (7.x-1.0-rc2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Center
da: Centreret

en: Checkout
da: Til kassen

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Shopping cart
da: Indkøbskurv

en: View cart
da: Se indkøbskurv

en: Click title to display cart contents.
da: Klik på titlen for at vise kurv indhold
