Ubercart Tiny Cart Block (7.x-1.0-rc2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Center
et: Keskel

en: Checkout
et: Kassa

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Shopping cart
et: Ostukorv

en: View cart
et: Vaata ostukorvi

en: Click title to display cart contents.
et: Klõpsa pealkirjal, et kuvada ostukorvi sisu.
