Ubercart Tiny Cart Block (7.x-1.0-rc2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Center
is: Miðja

en: Checkout
is: Ganga frá pöntun

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Shopping cart
is: Innkaupakarfa

en: View cart
is: Skoða körfu
