Ubercart Tiny Cart Block (7.x-1.0-rc2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Center
ja: 中央

en: Checkout
ja: 購入手続き

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Shopping cart
ja: ショッピングカート

en: Ubercart - extra
ja: Ubercart - 特別機能

en: View cart
ja: カートを表示

en: Click title to display cart contents.
ja: タイトルをクリックしてカートの中身を表示。
