Ubercart Tiny Cart Block (7.x-1.0-rc2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Center
lv: Centrēt

en: Checkout
lv: Pirkt

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Shopping cart
lv: Pirkumu grozs

en: View cart
lv: Skatīt grozu

en: Click title to display cart contents.
lv: Klikšķināt uz nosaukumu lai apskatītu groza saturu.
