Ubercart Tiny Cart Block (7.x-1.0-rc2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Center
pt: Central

en: Checkout
pt: Fechar pedido

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Shopping cart
pt: Carrinho

en: View cart
pt: Ver carrinho

en: Click title to display cart contents.
pt: Clique no título para mostrar o conteúdo do carrinho.
