Ubercart Tiny Cart Block (7.x-1.0-rc2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Center
ro: Centru

en: Checkout
ro: Casă

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Shopping cart
ro: Coş de cumpărături

en: View cart
ro: Vezi coş
