Ubercart Tiny Cart Block (7.x-1.0-rc2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Center
sv: Centrerad

en: Checkout
sv: Kassan

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Shopping cart
sv: Varukorg

en: View cart
sv: Visa varukorg

en: Click title to display cart contents.
sv: Visa innehållet i varukorgen genom att klicka på titeln.

en: <span class="num-items">1</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
sv[0]: <span class="num-items">1</span> Artikel
sv[1]: <span class="num-items">@count</span> Artiklar
