Ubercart Tiny Cart Block (7.x-1.0-rc2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Center
bg: Център

en: Checkout
bg: Поръчване

en: Right
bg: Дясно

en: Shopping cart
bg: Количка

en: View cart
bg: Виж количката

en: Click title to display cart contents.
bg: Кликнете тук за да се покаже съдържанието на количката.
