Ubercart Tiny Cart Block (7.x-1.0-rc2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Center
cs: Na střed

en: Checkout
cs: Objednat

en: Shopping cart
cs: Nákupní košík

en: View cart
cs: Zobrazit košík

en: Click title to display cart contents.
cs: Pro zobrazení obsahu košíku klikněte na titulek.
