Ubercart Tiny Cart Block (7.x-1.0-rc2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Center
el: Κέντρο

en: Checkout
el: Ολοκλήρωση Παραγγελίας

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Shopping cart
el: Καλάθι αγορών

en: View cart
el: Δείτε το καλάθι
