Ubercart Tiny Cart Block (7.x-1.0-rc2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Center
es: Centrado

en: Checkout
es: Tramitar compra

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Shopping cart
es: Cesta de la compra

en: View cart
es: Ver cesta

en: Click title to display cart contents.
es: Pulsar el título para visualizar el contenido del carrito.
