Ubercart Tiny Cart Block (7.x-1.0-rc2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Center
fi: Keskellä

en: Checkout
fi: Kassalle

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Shopping cart
fi: Ostoskori

en: View cart
fi: Näytä ostoskori

en: Click title to display cart contents.
fi: Klikkaa otsikkoa nähdäksesi ostoskorin sisältö.

en: <span class="num-items">1</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
fi[0]: <span class="num-items">1</span> Tuote
fi[1]: <span class="num-items">@count</span> Tuotetta
