Ubercart Tiny Cart Block (7.x-1.0-rc2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Center
fr: Centre

en: Checkout
fr: Passer la commande

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Shopping cart
fr: Panier

en: View cart
fr: Voir le panier

en: Click title to display cart contents.
fr: Cliquez sur le titre pour afficher le contenu du panier.
