Ubercart Tiny Cart Block (7.x-1.0-rc2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Center
gl: Centrar

en: Checkout
gl: Node Checkout

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Shopping cart
gl: Carro da compra

en: View cart
gl: ver revisións
