Ubercart Tiny Cart Block (7.x-1.0-rc2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Center
he: מרכז

en: Checkout
he: לרכישה

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Shopping cart
he: סל קניות

en: View cart
he: צפה בסל קניות
