Ubercart Tiny Cart Block (7.x-1.0-rc2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Center
hr: Centar

en: Checkout
hr: Narudžba

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Shopping cart
hr: Košarica

en: View cart
hr: Pogledaj košaricu
