Ubercart Tiny Cart Block (7.x-1.0-rc2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Center
lt: Centras

en: Checkout
lt: Pirkti

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Shopping cart
lt: Pirkinių krepšelis

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: View cart
lt: Peržiūrėti

en: Click title to display cart contents.
lt: Paspaudę ant pavadinimo matysite krepšelio turinį.
