Ubercart Tiny Cart Block (7.x-1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Center
pl: Środek

en: Checkout
pl: Realizacja zamówienia

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Shopping cart
pl: Koszyk na zakupy

en: View cart
pl: Przeglądaj koszyk
