Ubercart Tiny Cart Block (7.x-1.0-rc2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Center
sk: Na stred

en: Checkout
sk: Pokladňa

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Shopping cart
sk: Nákupný košík

en: View cart
sk: Zobraziť košík

en: Click title to display cart contents.
sk: Pre zobrazenie obsahu košíka kliknite na titulok.
