Ubercart Turkish Banks Gateway (3D Secure) (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
ca: S'ha produït un error durant el procés de pagament. Si us plau, contacteu-nos per assegurar-vos que s'ha tramitat la vostra comanda.

en: Receiving new order notification for order !order_id.
ca: Rebent la notificació de nova comanda per la comanda !order_id.

en: Credit card
ca: Targeta de crèdit

en: Credit card on a secure server:
ca: Targeta de crèdit en un servidor segur:
