Ubercart Turkish Banks Gateway (3D Secure) (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
cs: Při platbě došlo k chybě. Prosím, kontaktujte nás, abyste se ujistili, že byla vaše objednávka skutečně odeslána.

en: Credit card charged: !amount
cs: Zaplaceno kreditní kartou: !amount

en: Submit Order
cs: Potvrdit objednávku

en: Receiving new order notification for order !order_id.
cs: Přijímám nové oznámení objednávky pro objednávku č. !order_id.

en: Credit card
cs: Platební karta

en: Credit card on a secure server:
cs: Kreditní karta na zabezpečeném serveru:

en: Credit card/eCheck
cs: Kreditní karta/eCheck

en: Select your payment type:
cs: Vyberte způsob platby:

en: Online check
cs: Online platba

en: Order Complete
cs: Objednávky dokončena
