Ubercart Turkish Banks Gateway (3D Secure) (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
el: Σφάλμα κατά την πληρωμή. Παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας για να βεβαιωθείτε πως η παραγγελία σας έχει υποβληθεί.

en: Credit card charged: !amount
el: Χρέωση πιστωτικής κάρτας: !amount

en: Submit Order
el: Υποβολή παραγγελίας

en: Credit card
el: Πιστωτική κάρτα

en: Credit card on a secure server:
el: Πιστωτική κάρτα σε ασφαλές περιβάλλον:

en: Credit card/eCheck
el: Πιστωτική Κάρτα / Ηλεκτρονική Επιταγή

en: Select your payment type:
el: Επιλέξτε τον τύπο πληρωμής:
