Ubercart Turkish Banks Gateway (3D Secure) (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
et: Maksmisel tekkis viga. Palun võtke meiega ühendust, et veenduda kas tellimus on edastatud.

en: Submit Order
et: Kinnita tellimus

en: Credit card
et: Krediitkaart

en: Select your payment type:
et: Vali oma makseviis:
