Ubercart Turkish Banks Gateway (3D Secure) (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
fi: Maksun yhteydessä tapahtui virhe. Ole hyvä ja ota yhteyttä ylläpitoon tilauksen tarkastamiseksi.

en: Credit card charged: !amount
fi: Luottokorttia veloitettu: !amount

en: Submit Order
fi: Lähetä tilaus

en: Credit card
fi: Luottokortti

en: Credit card on a secure server:
fi: Luottokortti turvallisella palvelimella:

en: Credit card/eCheck
fi: Luottokortti/eCheck

en: Select your payment type:
fi: Valitse maksutapa:

en: Online check
fi: verkkolasku
