Ubercart Turkish Banks Gateway (3D Secure) (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Submit Order
gl: Enviar Pedido

en: Credit card
gl: Tarxeta de cŕedito

en: Credit card on a secure server:
gl: Tarxeta de crédito nun servidor seguro:

en: Select your payment type:
gl: Selecciona o tipo de pagamento:

en: Online check
gl: Comprobación en liña
