Ubercart Turkish Banks Gateway (3D Secure) (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
hu: Hiba történt fizetés közben. Kérjük,hogy lépjen kapcsolatba velünk és érdeklődjön rendeléséről.

en: Credit card charged: !amount
hu: A bankkártya terhelve lett: !amount

en: Submit Order
hu: Rendelés beküldése

en: Receiving new order notification for order !order_id.
hu: Rendelési értesítés a !order rendelésről.

en: Credit card
hu: Bankkártya

en: Credit card on a secure server:
hu: Bankkártyás fizetés biztonságos szerver használatával:

en: Credit card/eCheck
hu: Hitelkártya/eCheck

en: Select your payment type:
hu: Fizetési típus kiválasztása:

en: Online check
hu: Online csekk

en: Order Complete
hu: Rendelés teljesítése
